Zabezpieczenie przed stratami ciepła podczas załadunku towaru

kurtyna paskowa PCV

Zabezpieczenie przed stratami ciepła podczas załadunku towaru

Realizacja dla firmy z województwa zachodniopomorskiego objęła dostawę wyprodukowanych pod wymiar kurtyn paskowych PCV.

Kurtyny PCV paskowe zamontowane zostały na magazynie gotowych podzespołów elektrotechnicznych. Zadaniem kurtyn jest ochrona przed stratami ciepła w trakcie trwania załadunku wyprodukowanego sprzętu. Czerwone skrajne pasy sygnalizują kierowcy wózka widłowego o wymiarze otworu bramowego w ciągu komunikacyjnym.

kurtyny PCV
Kurtyna paskowa na systemie grzebieniowym

Klient zdecydował się na grzebieniowy system mocowania kurtyn paskowych, dzięki czemu otrzymał dużą elastyczność użytkowania.

Największymi zaletami systemu mocowania grzebieniowego jest łatwy montaż wieszaka do nadproża. Dzięki otworom przygotowanym na listwie, możliwe jest mocowanie w dwóch wariantach: do ściany (przed nadprożem) oraz do sufitu (pod nadprożem). Przy wyborze montażu naściennego zaleca się dodanie do szerokości otworu, szerokości jednego pasa, tak aby zachodził po połowie na każdą ze stron. Efektem tego jest lepsze doszczelnienie otworu. Przy mocowaniu wieszaka grzebieniowego do sufitu, kurtyny PCV przygotowujemy pod wymiar.  Modułowa budowa systemu montażowego, pozwala łączyć listwy w celu uzyskania pożądanej szerokości.

Wybór mocowania grzebieniowego daje możliwość zdjęcia pojedynczych pasów PCV, co sprawdza się np. podczas załadunku/ rozładunku, gdzie ruchu jest bardzo intensywny.

Wybór systemu grzebieniowego daje możliwość wymiany pojedynczych, uszkodzonych pasów kurtyny PCV.

Rozwiązanie to, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dowiedz się więcej na temat: Kurtyny grzebieniowe