Generalny Dystrybutor Extruflex

O nas


extruflex producent folii pcv we Francji

Od początku prowadzenia naszej działalności, czyli od 1990 roku, współpracujemy z francuskim producentem folii PVC – firmą Extruflex. Oferujemy największy w Polsce asortyment folii PVC w formie pasów i arkuszy, które wykorzystujemy do produkcji kurtyn paskowych, bram wahadłowych i osłon spawalniczych.

Folia PVC potwierdzona certyfikatami

Produkty z naszej oferty spełniają najwyższe wymagania jakościowe, potwierdzone Atestem Państwowego Zakładu Higieny wydanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego oraz Certyfikat Higieniczny.

Folia PVC produkowana jest we Francji w oparciu o plastyfikatory, które nie posiadają szkodliwych ftalanów. Na każdy rodzaj folii mamy wymagane certyfikaty, m.in. europejski atest do bezpośredniego kontaktu z żywnością dla folii typu Food Contant, zgodny z Rozporządzeniem Europejskim 1375/2004 / CE oraz UE 10/2011.

Lista aktualnych certyfikatów

Różnorodność formatów i właściwości fizykochemicznych folii PCV pozwala nam docierać do Klientów w każdym miejscu kraju, spełniając oczekiwania Klientów z każdej branży.

Dlaczego my?


  • oferujemy folię PVC francuskiego producenta Extruflex
  • posiadamy Atest PZH oraz inne, wymagane certyfikaty
  • dzięki wysokim stanom magazynowym gwarantujemy szybkie terminy realizacji
  • zapewniamy fachowe doradztwo techniczne oraz usługo montażowo-serwisowe w Polsce
  • świadczymy szeroki wachlarz usług (cięcie na wymiar, wygrzewanie itp.)

Duże stany magazynowe pozwalają nam sprawnie i szybko obsługiwać zamówienia, zapewniając tym samym krótki termin realizacji.

Fachowe doradztwo w zakresie przegród PCV, a także usługi montażowo – serwisowe na terenie całego kraju to niewątpliwe atuty naszej firmy.

Wyniki sprzedażowe

Corocznie sprzedajemy ponad 100 ton folii pcv. Wynik ten już teraz nas satysfakcjonuje, jednak nie spoczywamy na laurach. W kolejnych latach planujemy zwiększyć sprzedaż poprzez intensyfikację działań marketingowych.

Od 2000 roku udało nam się sprzedać tysiąc ton materiału PCV.

Do tej pory zaufały nam setki tysięcy klientów. 99 %* jest zadowolonych z poziomu jakości obsługi (*na podstawie ilości zgłaszanych reklamacji w stosunku do ilości zamówień).

Zdobywane do tej pory doświadczenie pozwala nam plasować się wśród liderów sprzedaży przegród PVC. Bycie liderem zobowiązuje, a my chcemy wywiązywać się z podjętego zadania poprzez kompleksową obsługę Klienta na najwyższym poziomie. W tym celu regularnie się szkolimy i podnosimy nasze kompetencje w kraju i za granicą.

Zapraszamy do współpracy!