Referencje

Poznaj opinie Naszych zadowolonych Klientów i dołącz do Nich już dziś!

Kurtyna PCV zadowoleni klienci

“Kurtyna pcv paskowa wykonana przez firmę KOLBUD idealnie sprawdza się w przejściu między halą magazynową, a pomieszczeniem magazynującym części zamienne do maszyn. Kurtyna wygląda estetycznie i co najważniejsze posiada Atest PZH. Folia bardzo dobra jakościowo. Wykonanie profesjonalne. Z pewnością przy kolejnych realizacjach wrócimy. ”

Master Cake

“Zakupioną kurtynę wykorzystujemy w mroźni, chłodni, na myjni, przy dokach załadowczych oraz w przejściach technologicznych. Kurtyna PCV spełnia swoje zadanie bez zastrzeżeń. Dzięki zastosowaniu tego typu przegród usprawniliśmy prace w zakładzie i w znacznym stopniu ograniczyliśmy wymianę mas powietrza, zachowując tym samym odpowiedni poziom higieny w danych pomieszczeniach.”

Piekarnia Familijna

“Kurtyna PCV, którą zakupiliśmy w celu zmniejszenia przenikania ciepłych/zimnych mas powietrza między kuchnią, a pozostałymi pomieszczeniami idealnie się sprawdza. Kurtyna pcv łatwa w utrzymaniu czystości, co idealnie sprawdza się w branży gastronomicznej. W lokalu posiadamy również folię, która oddzielna strefę mokrą. Miła i fachowa obsługa na każdym etapie. Z pewnością wrócimy po kolejne kurtyny”

Pierogarnia Stary Młyn

“Regularnie korzystamy z folii PCV dostarczanej przez firmę KOLBUD. Pasy folii wykorzystywane do doszczelniania kojców i domków dla zwierząt. Kurtyna foliowa jest bezpieczna dla zwierząt i nie sprawia im problemu przechodzenie przez nią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z użytkowania i zastosowania folii.”

Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy

“Wykorzystujemy folię PCV w dość nietypowy sposób. Jej wysoka jakość potwierdzona licznymi certyfikatami oraz bardzo dobry skład, sprawiły, że Nasz wybór padł na ten produkt. Folia miękka, elastyczna, dobrze poddaje się procesom obróbki.”

TDC Trading

“Kurtyna PCV zamontowana na Naszym obiekcie, sprawdza się w 100%. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości, wykonania oraz użytkowania. Przede wszystkim zależało nam na tym aby wąskie paski folii nie sprawiały problemu dla najmłodszych użytkowników. Paski przezroczyste, co ważne: nie posiadające żadnego zapachu. Montaż na listwie grzebieniowej, bardzo prosty i praktyczny. Jeżeli jest potrzeba zdejmujemy pasy folii. Ponowne ich założenie nie wymaga użycia jakiegokolwiek sprzętu.”

Przedszkole “Mini”

Wycena kurtyny paskowej w kilka minut.

Zadzwoń do Nas pod numer 693 168 199 / 661 606 377  lub wyślij zapytanie ofertowe na adres swiatpvc@kolbud.pl

Zapewniamy profesjonalne doradztwo, wysoką jakość produktów oraz atrakcyjne ceny.