Kurtyny paskowe Wrocław

Kurtyny paskowe Wrocław

Dzięki zastosowaniu w zakładach przemysłowych kurtyn paskowych można zapewnić bezpieczeństwo pracownikom,
a także chociażby ograniczyć przepływ powietrza pomiędzy pomieszczeniami o zróżnicowanej temperaturze. Funkcji,
które mogą spełniać, jest znacznie więcej, dlatego też są one wykorzystywane w tak wielu gałęziach gospodarki.

Dzięki dużej różnorodności typów folii dostępnej na rynku, znajdują one zastosowania w tak wielu miejscach. Szeroki asortyment pozwala nam na dotarcie do specjalistycznych branż, gdzie wymagania co do jakości folii są wysokie. Nasze kurtyny idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie najważniejszy jest produkt.

Najważniejsze funkcje

Tak naprawdę wymieniać można potencjalnie wiele takich możliwości, ale do najważniejszych kwestii należy z pewnością separacja przestrzeni o różnych warunkach temperaturowych. Dzięki temu poszczególne pomieszczenia nie ulegają wychłodzeniu, co dotyczy zwłaszcza chłodni. Jest to zasługą bardzo dobrych właściwości termoizolacyjnych, jakimi odznaczają się kurtyny paskowe. Do minusowych temperatur stosujemy specjalistyczną folię typu POLAR lub SUPER POLAR. Są to produkty, które przy niskiej temperaturze nadal zachowują swoją elastyczność. Stosowanie kurtyn paskowych w mroźniach czy chłodniach jest szczególnie istotnie, ponieważ straty energii mogą być bardzo kosztowne. Wśród innych istotnych kwestii wymienić można również zabezpieczenie pracowników przed szkodliwymi czynnikami poprzez wydzielenie osobnej przestrzeni. Montaż pasów foliowych przebiega w sposób łatwy i szybki.

Rodzaje stosowanych kurtyn paskowych

W zależności od planowanej lokalizacji wykorzystania można wskazać wiele typów folii wykorzystywanych do kurtyn paskowych. Są to przykładowo pasy spawalnicze, których właściwości materiałowe pozwalają na zabezpieczenie osób przed promieniowaniem świetlnym. Spotkać można również wersje antystatyczne, gdzie jest to wysoce wskazane ze względów bezpieczeństwa, a zaliczyć można do tego chociażby serwerownie czy zakłady przemysłu chemicznego.
Oprócz szerokiego wyboru folii specjalistycznych, pasy zróżnicowane są również pod względem kolorystycznym. Folia PVC występuje w kolorach przezroczystych i nieprzezroczystych. Stwarza to kolejne możliwości jej wykorzystania jak chociażby estetyczne odgrodzenie przestrzeni sklepowej. Kurtyny paskowe wrocławWarto również wspomnieć o foliach przygotowanych dla branży spożywczej.Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają atest PZH. Ponadto folia typu Food Contact przeznaczona jest do kontaktu z żywnością bez opakowania. Najczęściej stosowana jest w restauracjach i innego miejscach przetwórstwa spożywczego.

Opcja dostosowana do Twojego zakładu

Szczególnie w okolicach Wrocławia zlokalizowanych jest bardzo dużo zakładów przemysłowych oraz hal magazynowych, w których świetnie sprawdzają się kurtyny paskowe. Nowo powstałe obiekty, już na etapie projektowania uwzględniają kurtyny z folii. Biorąc pod uwagę tak liczne zastosowania i ich możliwości, warto przekonać się o ich zaletach i zakupić te produkty również do swojego przedsiębiorstwa, zapewniając bezpieczne i komfortowe warunki swoim pracownikom.

Kurtyny paskowe Wrocław, Bydgoszcz, Poznań…

Realizujemy zamówienia terenie całego kraju.

Staramy się dostarczone rozwiązanie w postaci kurtyn, spełniło w 100 % wymagania klienta.

Zapraszamy do kontaktu.