Osłona do TAXI – przezroczysta przegroda PVC zwiększająca bezpieczeństwo

Osłona do taxi

Wiele korporacji taksówkarskich wprowadziło osłony antywirusowe aby chronić swoich kierowców i zapewnić bezpieczeństwo pasażerom. Przezroczysta przegroda ogranicza i chroni przez rozprzestrzenianiem się cząsteczek wirusa. Osłony antywirusowe wykonane są z folii PVC. W naszej ofercie dostępne są standardowe arkusze PVC oraz te o właściwościach ognioodpornych (M2).

Zalety osłon z PVC

Osłona do TAXI zapewnia wyższy komfort pracy dla kierowców i ich pasażerów. Zastosowanie przegrody antywirusowej pozwala na estetyczne oddzielenie tylnej części samochodu od przedniej. Osłona jest łatwa i szybka w montażu.

Przegroda nie ogranicza widoczności. Folia wykorzystywana do produkcji osłon jest gładka i przejrzysta. Zastosowanie elastycznego PVC pozwala na dokładne dopasowanie osłony, w zależności od wnętrza samochodu. Ponadto wycięcie otworów na płatności gotówkowe nie stanowi żadnego problemu.

Osłona do TAXI jest łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji. Cienka folia odporna jest na działania środków czyszczących. Sprawdź tabelę odporności chemicznej.

Do tego typu zastosowania, najlepiej sprawdzą się arkusze o grubości od 0,3 mm do 2,0 mm.

Arkusz PCV grubość 0,3 mm

szerokość 1400 mm

wysokość 1000 mm (dowolna)

* dostępna wersja ognioodporna

Arkusz PCV grubość 0,5 mm

szerokość 1400 mm

wysokość 1000 mm (dowolna)

* dostępna wersja ognioodporna

Arkusz PCV grubość 1,0 mm

szerokość 1000 mm lub 1500 mm

wysokość 1000 mm (dowolna)

Arkusz PCV grubość 2,0 mm

szerokość 2000 mm

wysokość 1000 mm (dowolna)

Stosowanie grubszych folii nie znajduje tutaj uzasadnienia. Cienka folia charakteryzuje się większą elastycznością i przejrzystością. Ponadto nie ogranicza ona słyszalności, co w przypadku wyboru innych grubości może mieć miejsce.

Bezpieczna taksówka

Osłona do TAXI z folii PVC wykonana jest z wysoko jakościowego materiału.

Psłona do taxi kolbud

 

Dzięki użyciu bezpiecznych plastyfikatorów bezftalanowych NON PHTHALATE folia jest przyjazna dla środowiska naturalnego i zdrowia ludzkiego.

 

 

Osłona do TAXI kolbud

 

 

Folie w naszej ofercie są zgodnie z europejskim rozporządzeniem REACH.

 

 

Osłony kolbud

 

Folia PVC charakteryzuje się niskim poziomem emisji VOC (lotnych związków organicznych).

 

 

Najważniejsza jest profilaktyka, stąd tak istotne żeby instalować osłony, które mogą pomóc w ograniczeniu rozprzestrzenianiu się wirusa.

Przezroczystą folię w arkuszach stosuje się nie tylko w samochodach osobowych TAXI. Przegrody dużą popularnością cieszą się w busach osobowych. Folię PVC w pasach można instalować również w środkach komunikacji miejskiej lub pojazdach uprzywilejowanych.

Ps.

Dobra rada! Zastosuj naklejkę/taśmę ostrzegawczą, żeby zasygnalizować o istnieniu osłony 🙂

Potrzebujesz inny format osłony?

Skontaktuj się z Nami

693-168-199 lub wyślij zapytanie swiatpvc@kolbud.pl