Kurtyny paskowe Poznań

Kurtyny paskowe poznań

Wszechstronność wykorzystania, dobra izolacja akustyczna i termiczna to tylko niektóre z korzyści, którymi charakteryzują się kurtyny paskowe, będące powszechnie wykorzystywane w działalności przemysłowej. To uniwersalna opcja do wydzielenia strefy roboczej w wielu rodzajach zakładów i przedsiębiorstwach, w tym przykładowo w branży spożywczej, elektronicznej czy rolniczej.

Dzięki szerokiej ofercie folii PVC jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i spełnić najbardziej restrykcyjne wymagania. Wszędzie tam, gdzie dla odbiorcy najważniejsza jest wysoka jakość, nasze kurtyny sprawdzają się idealnie. Ważne jest, aby już przy pierwszej rozmowie przedstawić szczególne wymogi. Precyzyjne określenie pozwoli nam na lepszym zrozumieniu i dobraniu odpowiedniego rozwiązania.

Korzyści wykorzystania kurtyn paskowych

Oprócz opisywanej już wszechstronności warto wymienić również brak pochłaniania wilgoci, co również ma spore
znaczenie chociażby przy kontakcie z żywnością. Korzystanie z nich jest bardzo wygodne, znacznie bardziej komfortowe od klasycznych drzwi. Sprawdzają się w miejscach, w których dochodzi do dużego przepływu towarów oraz sporych skupisk ludzki. Można je wykorzystywać w bardzo szerokim zakresie temperaturowym, w tym przy zastosowaniu odpowiednich materiałów również w warunkach chłodniczych i mroźniczych. Do tego celu wykorzystywane są specjalistyczne folie, które przewidziane są do pracy w temperaturze nawet do -60°C – folia Super Polar.

Przykładowe zastosowania kurtyn paskowych

Dość często można się z nimi spotkać w chłodniach, w których ich rolą jest oddzielanie powierzchni o różnym zakresie temperatury. Oprócz standardowych opcji, takich jak chociażby magazyny, w których przede wszystkim mają w podstawowy sposób zabezpieczać produkty przed wpływem czynników atmosferycznych, można również spotkać wiele specjalistycznych opcji. Do takich należą chociażby kurtyny paskowe w wersji spawalniczej, które są zabezpieczeniem przed szkodliwym promieniowaniem. Także kurtyny antystatyczne, stosowane w miejscach zagrożonych wybuchem. Kurtyny paskowe mogą także pełnić funkcję dekoracyjną. Coraz częściej spotykamy się z zastosowanie kolorowych pasów jako tło artystyczne w teatrze, telewizji czy innych przedsięwzięciach kulturalnych. Stanowią one estetyczne dopełnienie, które w łatwy sposób można dopasować pod aktualne potrzeby. Kurtyny z folii są również wykorzystywane w rolnictwie. Gospodarze decydują się na tego typu rozwiązanie ponieważ pasy zapewniają dobrą izolację i dają możliwość wyjścia/wejścia zwierzęciu w dowolnym momencie. Dużym plusem przy tego typu zastosowaniu kurtyn jest możliwość ich częstego czyszczenia i dużej odporności na środki czyszczące.

Kurtyny paskowe Poznań

Możliwość wszechstronnego wykorzystania

Z pewnością kurtyny paskowe mogą się przydać również w Twojej hali produkcyjnej czy magazynie na terenie całej Polski, w tym także na obszarze Poznania. Dzięki dopasowaniu odpowiedniego typu, rozmiaru, a także koloru, które możemy zaproponować w naszej firmie, wybierzesz opcję, która będzie dopasowania do Twojej działalności pod względem funkcjonalności, a także estetyki do innych elementów wyposażenia. Myśląc o uniwersalnych i wygodnych rozwiązaniach przemysłowych warto wziąć pod uwagę kurtyny paskowe.

Kurtyny paskowe Poznań, Bydgoszcz, Warszawa …

Swoją działalność prowadzimy w całym kraju. Nie ma dla nasz rzeczy niemożliwych. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie najlepiej dobrane do potrzeb klienta.

Profesjonalna wycena w kilka minut.

Zapraszamy do kontaktu.