Osłony antywirusowe – dodatkowe wsparcie i ochrona zdrowia

Osłony antywirusowe

Odpowiadając na ogromne zapotrzebowanie na przegrody separacyjne montowane w placówkach ochrony zdrowia oraz w zakładach pracy pracujemy pełną parą. Osłony antywirusowe wykonane z najwyższych jakościowo folii, podnoszą poziom bezpieczeństwa w miejscu ich zastosowania.

Właściwości przesłon z miękkiego PVC

Do wymienionych zastosowań świetnie nadaje się folia przeźroczysta, którą łatwo utrzymać w czystości. Dzięki odporności na działanie środków odkażających można ją poddawać wielokrotnej dezynfekcji bez utraty właściwości produktu. Dodatkowo zastosowanie systemu mocowania z wysokiej jakości stali nierdzewnej spełnia wymogi konieczne dla pomieszczeń o wysokim standardzie higienicznym. Dzięki takiemu połączeniu najwyższej jakości produktów jesteśmy w stanie spełniać wymagania najbardziej wymagających klientów. Dla naszych produktów posiadamy certyfikaty polskich oraz europejskich instytucji badawczych dopuszczające do użytku i potwierdzające ich wysoką jakość. Wszystkie osłony produkujemy pod konkretny wymiar klienta. Dotyczy to zarówno kurtyn z pasów PCV jaki arkusza folii.

Osłony antywirusowe wykonane mogą być z folii w pasach lub z arkuszy. Różnica między tymi dwoma typami  jest znacząca. W zależności od specyfiki i miejsca zastosowania, wybierane jest najbardziej optymalne rozwiązanie. Obie propozycje dotyczą miękkiego materiału PVC, który dzięki swoim właściwościom sprawdza się w większości przypadków.

Realizacja zamówień w ekspresowym tempie

Wszystkie zamówienia na produkowane przez Nas kurtyny paskowe, zawsze traktujemy indywidualnie i priorytetowo. Staramy się aby droga od otrzymania zapytania poprzez ofertę i realizację zamówienia była jak najkrótsza. Każde zapytanie rozpatrujemy w indywidualny sposób, tak aby klient był w pełni zadowolony z produktu. Szybki czas realizacji jest szczególnie istotny w okresie wzmożonego zapotrzebowania na osłony.

Instalacja osłony antywirusowej stanowi wyłącznie dodatkową formę ochrony. Ma ona na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa.

Zachęcamy ponadto do przestrzegania trzech prostych zaleceń:

Dezynfekcja

Dystans

Maseczka

Chroń siebie i innych.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Osłony antywirusowe wykonane z arkusza folii

Osłony antywirusowe

Osłony antywirusowe w formie kurtyn paskowych

Osłony antywirusowe